Kontakt ze mną

Jestem przykładem człowieka wielu Beskidów. ;) Chociaż jestem z Rajczy, to jestem dostępny na całym obszarze uprawnień. Moja Małżonka jest z Bielska-Białej i to "stolica Podbeskidzia" jest moją bazą wypadową w Beskidy. Bez dodatkowej dopłaty dojeżdżam do Turystów na całym obszarze uprawnień. Dosiadam się do autokarów na wszystkich trasach wlotowych w obszar uprawnień, w tym - oczywiście - do Szczyrku.

Dane kontaktowe

Zachęcam do kontaktu ze mną. Jestem osobą mobilną, więc preferuję kontakt telefoniczny oraz mailowy. Ze względu na pracę w terenie, gdzie bywa problem z zasięgiem, SMSy traktuję jako poważny środek szybkiej skrótowej komunikacji. :)

Radosław Szczepanek
ul. Polna 12
34-370 Rajcza
raszczepanek@gmail.com
+48 694 935 972

Przewodnik Beskidy

Świadczę usługi licencjonowanego przewodnika górskiego po Beskidach, przewodnika po Bielsku-Białej, Cieszynie, Skoczowie, Suchej Beskidzkiej, Ustroniu, Wadowicach, Wiśle i Żywcu. Usługi pilota wycieczek świadczę na terenach ościennych w okół obszaru uprawnień przewodnickich.

www.przewodnik-beskidy.pl

Przewodnik Szczyrk

Świadczę usługi przewodnika po Szczyrku, jestem przewodnikiem po Beskidach nad Szczyrkiem oraz jestem przewodnikiem na wycieczki autokarowe ze Szczyrku i do Szczyrku. Oferuję całodniowe wycieczki górskie i objazdowe, a także krótsze spacery obejmujące sam Szczyrk i szlaki nad nim.

Więcej o mnie...